Durchzugskette
Gold 580, mit Schuber und Medaillon, 1 Altschliffdiamant, Länge ca. 53 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, Kontrollamtszeichen 1867-1872,22,9 g, Öse bei Medaillon reparaturbedürftig øx
Expert: Rosmarie Heim Rosmarie Heim
27.10.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Durchzugskette
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 27.10.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 13.10. - 27.10.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Omega
- Lapis Lazuli Ring
- gestempelt/*/**/(*) - Sammlung Schweiz ca. 1850/1944,